22 Jul 2022 15:54PM

  In the coastal towns, Żabka promotes good nutrition and a sustainable lifestyle

  What's up with us?

  In the coastal towns, Żabka promotes good nutrition and a sustainable lifestyle

  Dziwnów to pierwsza z pięciu miejscowości nad Bałtykiem, do której zawitała Żabka w ramach tegorocznej edycji „Projektu Plaża”, realizowanego przez Telewizję TVN. Sieć zaprasza wypoczywających nad polskim morzem do odwiedzin w specjalnie przygotowanej strefie w miasteczku TVN na plaży, w której na dzieci i dorosłych czekać będą liczne atrakcje, konkursy z nagrodami oraz degustacja płynnych przekąsek Foodini. Jednocześnie zaprasza do „Strefy Letniego Kina i Muzyki”, w której w mobilnej Żabce można zaopatrzyć się w smaczne i pożywne produkty. W kolejnych tygodniach wakacji strefa Żabki pojawi się również w Kołobrzegu, Władysławowie, Krynicy Morskiej i Gdańsku, a mobilna Żabka dotrze też na „Top of The Top Sopot Festival”.

  Strefa Żabki w 5 nadmorskich miejscowościach

  Sieć Żabka została jednym ze sponsorów tegorocznej edycji „Projektu Plaża”, realizowanego przez Telewizję TVN. W ramach współpracy w pięciu nadmorskich lokalizacjach w ramach miasteczka TVN stworzone zostaną specjalne strefy Żabki, w których planowane są aktywności dla dzieci i dorosłych m.in. konkursy z nagrodami, quizy wiedzy z zakresu dobrego żywienia i ekologii oraz degustacja produktów marki własnej Foodini.

  Rozmowy o dobrym żywieniu i zrównoważonym stylu życia

  W ramach „Projektu Plaża” przewidziano też serię wejść live ze strefy Żabki podczas programów „Dzień Dobry Wakacje” oraz relacji w „Co za Tydzień”. Ich gośćmi będą przedstawiciele Żabki oraz eksperci w zakresie dobrego żywienia i zrównoważonego stylu życia.

  Dobre żywienie nie musi kojarzyć się z trudnymi, wymagającymi wiedzy i czasu zakupami, a także czasochłonnym procesem przygotowania posiłków. Również podczas wakacji chcemy ułatwiać naszym klientom dokonywanie lepszych wyborów żywieniowych i sprawiać, że będą one jak najwygodniejsze. Dlatego oferujemy im m.in. produkty naszej marki Foodini – to pyszna propozycja płynnej przekąski na bazie soczystych owoców, którą łatwo można zmieścić do torby na plażę. Może być ona jedną z pięciu zalecanych dzieciom i dorosłym codziennych porcji warzyw i owoców, jednocześnie zapewniając całą masę owocowej przyjemności –mówi Anna Grabowska, Wiceprezeska Zarządu ds. Strategii Konsumenckich Grupy Żabka.

  Oprócz swojej strefy na plaży, Żabka wraz ze swoim sklepem mobilnym obecna będzie również w „Strefie Kina Letniego i Muzyki”, oferując specjalny asortyment, dostosowany do potrzeb osób wypoczywających nad morzem.

  Pięć przystanków Projektu Plaża, na których Żabka będzie obecna ze swoją strefą, działającą od piątku do niedzieli w godzinach 9:00-17:00, to:

  • 22-24 lipca – Dziwnów – zejście na plażę przy ul. Reymonta lub ul. Kochanowskiego,
  • 29-31 lipca – Kołobrzeg – plaża centralna przy molo, wejście nr 19,
  • 5-7 sierpnia – Władysławowo – zejście na plażę nr 1 przy ul. Hryniewieckiego,
  • 12-14 sierpnia – Krynica Morska – zejście na plażę przy ul. Marynarzy,
  • 19-21 sierpnia – Gdańsk – Stogi, zejście na plażę nr 26, przedłużenie ul. Nowotnej.

  Mobilna Żabka także na Festiwalu w Sopocie

  Drugi rok z rzędu Żabka pojawi się także na „Top of the Top Sopot Festival”. Mobilna Żabka dostępna będzie dla uczestników i gości sopockiego festiwalu od 16 do 18 sierpnia br. Dzięki niej klienci będą mogli w czasie festiwalu przekąsić hot doga, napić się świeżo mielonej kawy z ekspresu czy kupić ulubioną przekąskę np. Foodini.

  Share:
  PDF

  Responsibility Report 2023

  Żabka Group ranked #2 in Top 100
  Global Most Loved Workplaces ranking.
  This site is registered on wpml.org as a development site.